18/İ Altınova Atatürk Caddesi Otobüs Saatleri
Son Güncellenme Tarihi:
11 Ağustos Perşembe 2022
18/İ Altınova Atatürk Caddesi kalkış saatleri, 18/İ hareket saatleri, 18/İ Burulaş otobüs saatleri, Bursa 18i Altınova Atatürk Caddesi otobüs seferleri
18/İ Bursa Gidiş Otobüs Saatleri
Pzt | Sa | Çrş | Prş | Cu | Cmt | Paz |
---|---|---|---|---|---|---|
06:30:00 | 06:30:00 | 06:30:00 | 06:30:00 | 06:30:00 | 06:50:00 | 09:40:00 |
06:58:00 | 06:58:00 | 06:58:00 | 06:58:00 | 06:58:00 | 07:10:00 | 10:40:00 |
07:14:00 | 07:14:00 | 07:14:00 | 07:14:00 | 07:14:00 | 07:30:00 | 11:15:00 |
07:30:00 | 07:30:00 | 07:30:00 | 07:30:00 | 07:30:00 | 07:50:00 | 11:45:00 |
07:50:00 | 07:50:00 | 07:50:00 | 07:50:00 | 07:50:00 | 08:10:00 | 12:15:00 |
08:10:00 | 08:10:00 | 08:10:00 | 08:10:00 | 08:10:00 | 08:30:00 | 12:45:00 |
08:30:00 | 08:30:00 | 08:30:00 | 08:30:00 | 08:30:00 | 08:50:00 | 13:15:00 |
08:50:00 | 08:50:00 | 08:50:00 | 08:50:00 | 08:50:00 | 09:10:00 | 13:45:00 |
09:10:00 | 09:10:00 | 09:10:00 | 09:10:00 | 09:10:00 | 09:30:00 | 14:15:00 |
09:30:00 | 09:30:00 | 09:30:00 | 09:30:00 | 09:30:00 | 09:50:00 | 14:45:00 |
09:50:00 | 09:50:00 | 09:50:00 | 09:50:00 | 09:50:00 | 10:10:00 | 15:15:00 |
10:10:00 | 10:10:00 | 10:10:00 | 10:10:00 | 10:10:00 | 10:30:00 | 15:45:00 |
10:30:00 | 10:30:00 | 10:30:00 | 10:30:00 | 10:30:00 | 10:50:00 | 16:15:00 |
10:50:00 | 10:50:00 | 10:50:00 | 10:50:00 | 10:50:00 | 11:10:00 | 16:45:00 |
11:10:00 | 11:10:00 | 11:10:00 | 11:10:00 | 11:10:00 | 11:30:00 | 17:15:00 |
11:30:00 | 11:30:00 | 11:30:00 | 11:30:00 | 11:30:00 | 11:50:00 | 17:45:00 |
11:50:00 | 11:50:00 | 11:50:00 | 11:50:00 | 11:50:00 | 12:10:00 | 18:15:00 |
12:10:00 | 12:10:00 | 12:10:00 | 12:10:00 | 12:10:00 | 12:30:00 | 18:45:00 |
12:30:00 | 12:30:00 | 12:30:00 | 12:30:00 | 12:30:00 | 12:50:00 | 19:15:00 |
12:50:00 | 12:50:00 | 12:50:00 | 12:50:00 | 12:50:00 | 13:10:00 | 19:45:00 |
13:10:00 | 13:10:00 | 13:10:00 | 13:10:00 | 13:10:00 | 13:30:00 | 20:15:00 |
13:30:00 | 13:30:00 | 13:30:00 | 13:30:00 | 13:30:00 | 13:50:00 | 20:45:00 |
13:50:00 | 13:50:00 | 13:50:00 | 13:50:00 | 13:50:00 | 14:10:00 | 21:15:00 |
14:10:00 | 14:10:00 | 14:10:00 | 14:10:00 | 14:10:00 | 14:30:00 | |
14:30:00 | 14:30:00 | 14:30:00 | 14:30:00 | 14:30:00 | 14:50:00 | |
14:50:00 | 14:50:00 | 14:50:00 | 14:50:00 | 14:50:00 | 15:10:00 | |
15:10:00 | 15:10:00 | 15:10:00 | 15:10:00 | 15:10:00 | 15:30:00 | |
15:30:00 | 15:30:00 | 15:30:00 | 15:30:00 | 15:30:00 | 15:50:00 | |
15:50:00 | 15:50:00 | 15:50:00 | 15:50:00 | 15:50:00 | 16:10:00 | |
16:10:00 | 16:10:00 | 16:10:00 | 16:10:00 | 16:10:00 | 16:30:00 | |
16:30:00 | 16:30:00 | 16:30:00 | 16:30:00 | 16:30:00 | 16:50:00 | |
16:50:00 | 16:50:00 | 16:50:00 | 16:50:00 | 16:50:00 | 17:10:00 | |
17:10:00 | 17:10:00 | 17:10:00 | 17:10:00 | 17:10:00 | 17:30:00 | |
17:30:00 | 17:30:00 | 17:30:00 | 17:30:00 | 17:30:00 | 17:50:00 | |
17:50:00 | 17:50:00 | 17:50:00 | 17:50:00 | 17:50:00 | 18:10:00 | |
18:10:00 | 18:10:00 | 18:10:00 | 18:10:00 | 18:10:00 | 18:30:00 | |
18:30:00 | 18:30:00 | 18:30:00 | 18:30:00 | 18:30:00 | 18:50:00 | |
18:50:00 | 18:50:00 | 18:50:00 | 18:50:00 | 18:50:00 | 19:10:00 | |
19:10:00 | 19:10:00 | 19:10:00 | 19:10:00 | 19:10:00 | 19:30:00 | |
19:30:00 | 19:30:00 | 19:30:00 | 19:30:00 | 19:30:00 | 19:50:00 | |
19:50:00 | 19:50:00 | 19:50:00 | 19:50:00 | 19:50:00 | 20:15:00 | |
20:15:00 | 20:15:00 | 20:15:00 | 20:15:00 | 20:15:00 | 20:45:00 | |
20:45:00 | 20:45:00 | 20:45:00 | 20:45:00 | 20:45:00 | 21:15:00 | |
21:15:00 | 21:15:00 | 21:15:00 | 21:15:00 | 21:15:00 |
18/İ Bursa Dönüş Otobüs Saatleri
Pzt | Sa | Çrş | Prş | Cu | Cmt | Paz |
---|
18/İ Gidiş & Dönüş Geçtiği Duraklar
- RİNG HAT OLARAK HİZMET VERİR.
- 1.durak: 3.OKUL CD.
- 2.durak: 3.OKUL CD.
- 3.durak: 3.OKUL CD.
- 4.durak: K.BALIKLI CAMİİ
- 5.durak: ALİ GALİP YALDIZ CD.
- 6.durak: AYTEN BOZKAYA İ.Ö.O.
- 7.durak: YEŞİLOVA
- 8.durak: KEMERÇEŞME CD.
- 9.durak: YEŞİLOVA MEZARLIĞI
- 10.durak: KEMERÇEŞME
- 11.durak: KEMERÇEŞME CAMİİ
- 12.durak: KEMERÇEŞME
- 13.durak: KEMERÇEŞME
- 14.durak: KEMERÇEŞME
- 15.durak: BEŞYOL
- 16.durak: YENİ YALOVA CD.
- 17.durak: YENİ YALOVA YOLU CD.
- 18.durak: KÜPLÜPINAR
- 19.durak: KÜPLÜPINAR
- 20.durak: GENÇOSMAN PTT
- 21.durak: KENT MEYDANI
- 22.durak: FEVZİ ÇAKMAK CD. 2
- 23.durak: FEVZİ ÇAKMAK CD. 3
- 24.durak: TİMURTAŞ PAŞA 2
- 25.durak: KORUYUCU PERON 4
- 26.durak: İNEGÖL ÇARŞISI PERON 1
- 27.durak: T1-DEMİRTAŞ
- 28.durak: T1-GAZCILAR
- 29.durak: SOSYAL GÜVENLİK KURUMU
- 30.durak: ADLİYE SARAYI
- 31.durak: ULUYOL 1
- 32.durak: ULUYOL 2
- 33.durak: ULUYOL – KENT MEYDANI
- 34.durak: GENÇOSMAN
- 35.durak: KEMERÇEŞME CAMİİ
- 36.durak: KEMERÇEŞME
- 37.durak: YEŞİLOVA MEZARLIĞI
- 38.durak: KEMERÇEŞME CD.
- 39.durak: YEŞİLOVA
- 40.durak: AYTEN BOZKAYA İ.Ö.O.
- 41.durak: ALİ GALİP YALDIZ CD.
- 42.durak: K.BALIKLI CAMİİ
- 43.durak: 3.OKUL CD.
- 44.durak: 3.OKUL CD.
Ücret Tarifeleri
Bilet Tipi | Fiyat |
---|---|
TAM ÜCRET | 4.85 TL |
İNDİRİMLİ | 4.25 TL |
ÖĞRENCİ | 2.25 TL |