37 Hünkar Köşkü Atatürk Caddesi Otobüs Saatleri
Son Güncellenme Tarihi:
11 Ağustos Perşembe 2022
37 Hünkar Köşkü Atatürk Caddesi kalkış saatleri, 37 hareket saatleri, 37 Burulaş otobüs saatleri, Bursa 37 Hünkar Köşkü Atatürk Caddesi otobüs seferleri
37 Bursa Gidiş Otobüs Saatleri
Pzt | Sa | Çrş | Prş | Cu | Cmt | Paz |
---|---|---|---|---|---|---|
07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 |
08:00:00 | 08:00:00 | 08:00:00 | 08:00:00 | 08:00:00 | 08:00:00 | 08:00:00 |
09:00:00 | 09:00:00 | 09:00:00 | 09:00:00 | 09:00:00 | 09:00:00 | 09:00:00 |
10:00:00 | 10:00:00 | 10:00:00 | 10:00:00 | 10:00:00 | 10:00:00 | 10:00:00 |
11:00:00 | 11:00:00 | 11:00:00 | 11:00:00 | 11:00:00 | 11:00:00 | 11:00:00 |
12:00:00 | 12:00:00 | 12:00:00 | 12:00:00 | 12:00:00 | 12:00:00 | 12:00:00 |
13:00:00 | 13:00:00 | 13:00:00 | 13:00:00 | 13:00:00 | 13:00:00 | 13:00:00 |
14:00:00 | 14:00:00 | 14:00:00 | 14:00:00 | 14:00:00 | 14:00:00 | 14:00:00 |
15:00:00 | 15:00:00 | 15:00:00 | 15:00:00 | 15:00:00 | 15:00:00 | 15:00:00 |
16:00:00 | 16:00:00 | 16:00:00 | 16:00:00 | 16:00:00 | 16:00:00 | 16:00:00 |
17:00:00 | 17:00:00 | 17:00:00 | 17:00:00 | 17:00:00 | 17:00:00 | 17:00:00 |
18:00:00 | 18:00:00 | 18:00:00 | 18:00:00 | 18:00:00 | 18:00:00 | 18:00:00 |
19:00:00 | 19:00:00 | 19:00:00 | 19:00:00 | 19:00:00 | 19:00:00 | 19:00:00 |
20:00:00 | 20:00:00 | 20:00:00 | 20:00:00 | 20:00:00 | 20:00:00 | 20:00:00 |
37 Bursa Dönüş Otobüs Saatleri
Pzt | Sa | Çrş | Prş | Cu | Cmt | Paz |
---|
37 Gidiş & Dönüş Geçtiği Duraklar
- RİNG HAT OLARAK HİZMET VERİR.
- 1.durak: HÜNKAR KÖŞKÜ
- 2.durak: KÖŞK CD.
- 3.durak: TEMENYERİ PARKI
- 4.durak: ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
- 5.durak: EŞREFİLER YETİŞTİRME YURDU
- 6.durak: BALABANBEY
- 7.durak: MOLLAARAP
- 8.durak: ŞEHİT ASTEĞMEN OKSAN ALTANAY CD.
- 9.durak: YENİ MAHALLE
- 10.durak: NAMAZGAH
- 11.durak: ÇELEBİ MEHMET BLV.
- 12.durak: MAVİKÖŞE
- 13.durak: İNÖNÜ CD.
- 14.durak: ÖRDEKLİ KÜLTÜR MERKEZİ
- 15.durak: ŞEHREKÜSTÜ 1
- 16.durak: TİMURTAŞ PAŞA 2
- 17.durak: PTT PERON 1
- 18.durak: T1-HEYKEL
- 19.durak: MAVİKÖŞE
- 20.durak: NAMAZGAH
- 21.durak: YENİ MAHALLE
- 22.durak: ŞEHİT ASTEĞMEN OKSAN ALTANAY CD.
- 23.durak: MOLLAARAP
- 24.durak: BALABANBEY İ.Ö.
- 25.durak: EŞREFİLER YETİŞTİRME YURDU
- 26.durak: İPEKÇİLİK
- 27.durak: TEMENYERİ PARKI
- 28.durak: KÖŞK CD.
- 29.durak: HÜNKAR KÖŞKÜ
Ücret Tarifeleri
Bilet Tipi | Fiyat |
---|---|
TAM ÜCRET | 5.5 TL |
İNDİRİMLİ | 4.7 TL |
ÖĞRENCİ | 2.55 TL |
etiketler:
- 37
- 37 hareket saatleri
- 37 kalkış saatleri
- 37 sefer saatleri
- 37 otobüs saatleri
- 37 otobüs saati
- 37 Hünkar
- 37 Hünkar Köşkü
- Köşkü Hünkar 37 otobüs saatleri
- Köşkü Hünkar 37 otobüs saati
- Köşkü Hünkar 37 hareket saatleri
- Köşkü Hünkar 37 kalkış saatleri
- 37
- 37 hünkar
- 37 hünkar köşkü
- 37 hünkar köşkü atatürk
- 37 hünkar köşkü atatürk caddesi
- 37 hünkar köşkü atatürk caddesi otobüs
- 37 hünkar köşkü atatürk caddesi otobüs saatleri